Letnie Półkolonie Pełne Energii

Wakacje rozpoczęły się pełną parą, a my już mamy za sobą pierwszy z dwóch zaplanowanych turnusów półkolonii sportowo-edukacyjnych w ramach projektu “Aktywni w Krakowie”, finansowanego przez BO Miasta Kraków.

Nasze dzieciaki miały okazję spotkać funkcjonariuszy Policji, którzy przygotowali dla nich fascynujący wykład. Następnie odwiedziliśmy Strażaków, gdzie dzieci mogły bliżej poznać pracę bohaterów noszących hełmy i ratujących innych.

Nie zabrakło również sportowej rywalizacji – zagrałyśmy w speedball oraz różne gry drużynowe, a także rozwinęłyśmy swoje umiejętności w łucznictwie, trickboardzie i robotyce. Każdy dzień to nowe wyzwania, a nasze maluchy radzą sobie z nimi znakomicie!

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nasz projekt “Aktywni w Krakowie”. Razem tworzymy niezapomniane wspomnienia dla naszych dzieciaków! 

“Aktywni na plus” to projekt realizowany na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 w Krakowie, w ramach budżetu obywatelskiego, w całości finansowany przez miasto Kraków.

AKTYWNI NA PlUS

Projekt zakłada organizację darmowych warsztatów dla dzieci i młodzieży zamieszkujących VIII dzielnicę Krakowa – Dębniki. Celem inicjatywy jest rozwijanie umiejętności z zakresu różnych dziedzin i poszerzanie wiedzy o lokalnej kulturze, a także stworzenie możliwości do aktywnego spędzania czasu przez całe rodziny.

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *