Dzień Dziecka z Aktywni w Krakowie

Za nami największe wydarzenie projektowe! Z takim rozmachem jeszcze nie działaliśmy! Ciekawi jak było? Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Za nami największe projektowe wydarzenie! Nie możemy uwierzyć że Dzień Dziecka za nami! Z takim rozmachem jeszcze nie działaliśmy!

Na pikniku rodzinnym zgromadziliśmy ok. 800 uczestników, dla których przygotowaliśmy mnóstwo różnych  atrakcji! Tylko spójrzcie! Były dmuchańce, ścianka wspinaczkowa, eurobungee, karuzela dla maluchów, a dla nieco starszych byk rodeo,  konkursy sportowe, maskotka panda, plecenie warkoczyków, malowanie buziek, brokatowe tatuaże, skręcanie balonów i duużo dobrej zabawy. Nie mogło też zabraknąć darmowych słodyczy, popcornu i waty cukrowej, której wydaliśmy aż 1200 porcji ! Nie obyło się bez szalonych tańców przy kultowych kawałkach! Był też portrecista oraz fotobudka 🙂

A jak to wyglądało od kulis? Formalne przygotowania trwały wiele dni. W dzień imprezy, 3.06 zerwaliśmy się bladym świtem by rozstawić atrakcje. Później przyszedł czas na pompowanie balonów, które mogliście dostać z rąk samej Pandy! Tego dnia rozdaliśmy ich aż 300! Cukierki i zdjęcia z Pandą również cieszyły się powodzeniem!

 

… Rozwiesiliśmy nasz baner,

I mogliśmy oddać się wspólnej zabawie! Zobaczcie jakie wspaniałe konkursy przygotowali nasi prowadzący! 

Energię można było spożytkować też przy wspólnym tańcu. Nie mówiąc już o tym ile zabawy dostarczały dmuchańce.. 

Chwila wytchnienia na fotelu artysty, który tworzył karykatury, a właściwie bardziej piękne, pamiątkowe portrety … Albo w “prawie salonie fryzjerskim” w oczekiwaniu na piękne kolorowe warkocze.

Ale najlepiej w dostarczaniu energii sprawdzało się oczywiście stoisko z popcornem i watą cukrową! Pycha!

Dzień dziecka już za nami, ale my nie zwalniamy tempa! Już w tym tygodniu mamy dla Was dwa darmowe warsztaty dla dzieci oraz wycieczkę rodzinną! Zapraszamy wszystkich mieszkańców Dębnik! Więcej informacji na temat naszych wydarzeń możecie znaleźć na stronie w zakładce “Wydarzenia” oraz na naszym Facebooku @Aktywni w Krakowie.

Tymczasem mamy nadzieję, że ten dzień dostarczył Wam mnóstwo frajdy i był dla Was prawdziwie beztroski oraz, że bawiliście się tak dobrze jak my! Dajcie znać w komentarzach jak Wam się podobało! 

“Aktywni na plus” to projekt realizowany na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 w Krakowie, w ramach budżetu obywatelskiego, w całości finansowany przez miasto Kraków.

AKTYWNI NA PlUS

Projekt zakłada organizację darmowych warsztatów dla dzieci i młodzieży zamieszkujących VIII dzielnicę Krakowa – Dębniki. Celem inicjatywy jest rozwijanie umiejętności z zakresu różnych dziedzin i poszerzanie wiedzy o lokalnej kulturze, a także stworzenie możliwości do aktywnego spędzania czasu przez całe rodziny.

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *