Wycieczka rodzinna

Wycieczka rodzinna

Odwiedzamy Ranczo Artemidy

Znajdziesz tu wszystko, czego do szczęścia potrzeba: piękną przyrodę Jury Krakowsko-Częstochowskiej, wspaniałe konie i przyjazne kucyki, cudowną atmosferę.

Odpocznij z nami na łonie natury! Weź udział w darmowej wycieczce rodzinnej.

wycieczka rodzinna

Wycieczka do Rancza Artemidy

Odpocznij na łonie natury! Zapraszamy na wycieczkę rodzinną!
 
Już 17.06 wyruszamy poza miasto, by odwiedzić Ranczo Artemidy. Posłuchajcie tylko jak pięknie mówią o nim twórcy tego miejsca:
 
Ranczo Artemidy leży 445m n.p.m., co oznacza rześkie powietrze i specyficzny mikroklimat, a także wspaniałe widoki z panoramą Tatr włącznie. Tereny wokół Rancza to dziewicza kraina wzgórz i zalesionych dolinek, niczym Arkadia, którą Artemida tak upodobała sobie na łowy.
 
 
  • Dzięki finansowaniu z BO miasta Kraków, wycieczka jest w zupełności darmowa!
  • zapewniamy autokar, ubezpieczenie, wodę, drożdżówkę oraz kiełbaski na miejscu!
  • wycieczka projektowa ma charakter rodzinny – oznacza to że zapraszamy na nią dzieci wraz z opiekunami (ze względów bezpieczeństwa zapraszamy przynajmniej jednego opiekuna na każdą rodzinę),
❗️aby wziąć udział w wycieczce należy zapisać przynajmniej jedno dziecko w wieku do 8 lat (młodszakom może towarzyszyć starsza siostra lub brat).
 
Zapraszamy wszystkich (dużych i małych) mieszkańców VIII dzielnicy Dębniki!
 

Link do zapisów:
https://zapisy.tk/bf08

 

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu

napisz do nas na adres: zajęcia@aktywnikrakow.pl albo skorzystaj
z zamieszczonego na stronie formularza kontaktowego.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

“Aktywni w Krakowie” to projekt realizowany na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 w Krakowie, w ramach budżetu obywatelskiego, w całości finansowany przez miasto Kraków.
Koszt realizacji: 590 000zł
Jednostka realizująca: Fundacja Instytut Europejski

Aktywni w Krakowie
Edycja 2023/24

Projekt zakłada organizację darmowych zajęć dla dzieci i młodzieży zamieszkujących VIII dzielnicę Krakowa – Dębniki. Celem inicjatywy jest rozwijanie umiejętności z zakresu różnych dziedzin i poszerzanie wiedzy o lokalnej kulturze, a także stworzenie możliwości do aktywnego spędzania czasu przez całe rodziny.