Spektakl teatralny

darmowy spektal teatralny

Wielka wyprawa Pana Maluśkiewicza

 

Wraz z rodziną weź udział w spektaklu dla dzieci pełnym emocji i przygód! Wyrusz w niezapomnianą podróż z Panem Maluśkiewiczem! 

wydarzenie otwarte

Spektakl Teatralny "Wielka wyprawa Pana Maluśkiewicza"

Panie i Panowie, Mamy dla Was zaproszenie na wyjątkową teatralną wyprawę! 
 
Razem z Panem Maluśkiewiczem dzieci wyruszą w fascynującą podróż, gdzie poznają mieszkańców Afryki i ich niezwykłe cechy. Motylim samolotem dotrą nad morze, gdzie wspólnie z kapitanem nauczą się piosenki prawdziwego wilka morskiego. A wszystko to za sprawą niespodziewanej wizyty listonosza… 
 
Spektakl przybliża małemu widzowi otaczający świat w sposób dowcipny i niebanalny. Bogaty zestaw rekwizytów pozwala ciągle zaskakiwać widza. Wykorzystanie motywów muzycznych, takich jak kołysanki, opera, muzyka etniczna, filmowa czy odgłosy przyrody, podkreśla zmieniającą się poetykę przedstawienia. 
 
Serdecznie zapraszamy na teatralną przygodę, która w magiczny sposób rozbudzi wyobraźnię i dostarczy niezapomnianych wrażeń! 
 
Przedstawienie odbędzie się w sobotę 25.11.2023 o godzinie 10:00
w ZSP nr 7, (ul. Skotnicka 86 – Aula – wejście od strony boiska).
 
Spektakl oparty na wierszach J. Tuwima (“Pan Maluśkiewicz”, “Murzynek Bambo”, “Pan Hilary”, “Lokomotywa”, “Motyle”) oraz Jana Brzechwy (“Zoo”), w wykonaniu teatru “O! Teatr”.

Zapraszamy wszystkich (dużych i małych) mieszkańców VIII dzielnicy Dębniki.

Wydarzenie organizowane w ramach projektu Aktywni w Krakowie, finansowanego z BO miasta Kraków, wstęp wolny!

 

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu

napisz do nas na adres: zajęcia@aktywnikrakow.pl albo skorzystaj
z zamieszczonego na stronie formularza kontaktowego.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

“Aktywni w Krakowie” to projekt realizowany na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 w Krakowie, w ramach budżetu obywatelskiego, w całości finansowany przez miasto Kraków.
Koszt realizacji: 590 000zł
Jednostka realizująca: Fundacja Instytut Europejski

Aktywni w Krakowie
Edycja 2023/24

Projekt zakłada organizację darmowych zajęć dla dzieci i młodzieży zamieszkujących VIII dzielnicę Krakowa – Dębniki. Celem inicjatywy jest rozwijanie umiejętności z zakresu różnych dziedzin i poszerzanie wiedzy o lokalnej kulturze, a także stworzenie możliwości do aktywnego spędzania czasu przez całe rodziny.