Spektakl “Opowieść o Św. Mikołaju”

magiczny spektakl

"Opowieść o Świętym Mikołaju"

Każdy z nas zna Świętego Mikołaja jako starszego pana z długą, białą brodą w czerwonym stroju i saniach ciągniętych przez zaprzęg reniferów.

Ale czy wszyscy znają jego prawdziwą historię?

wydarzenie otwarte

Spektakl Teatralny "Opowieść o Świętym Mikołaju"

Już w najbliższą sobotę zapraszamy na magiczny spektakl “OPOWIEŚĆ O ŚW. MIKOŁAJU” 

Data: 09.12.2023 (sobota)
Miejsce: Aula w budynku macierzystym, ul. Skotnicka 86 (wejście boczne od strony boiska)
Godzina: 11:00
Teatr: Eden
Czas trwania: Około 40 minut

 

Każdy z nas zna Świętego Mikołaja jako starszego pana z długą, białą brodą w czerwonym stroju i saniach ciągniętych przez zaprzęg reniferów. Ale czy wszyscy znają jego prawdziwą historię? Młody chłopiec z bogatego domu, który postanawia zmienić świat wokół siebie, obdarowując biednych prezentami. 

“Opowieść o Św. Mikołaju” to spektakl, który przybliża nam tę inspirującą historię. Razem z Mikołajem, Jakubem i innymi postaciami odkryjemy, że dawanie może przynieść o wiele więcej radości niż branie. Prezenty, które wręczamy, są nie tylko wyrazem miłości, ale także przypomnieniem o ważności dzielenia się z potrzebującymi. 

Zapraszamy wszystkich (dużych i małych) mieszkańców VIII dzielnicy Dębniki. Dajcie się wciągnąć w magiczną historię  Świętego Mikołaja! 

Wydarzenie organizowane w ramach projektu Aktywni w Krakowie, finansowanego z BO miasta Kraków, wstęp wolny!

 

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu

napisz do nas na adres: zajęcia@aktywnikrakow.pl albo skorzystaj
z zamieszczonego na stronie formularza kontaktowego.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

“Aktywni w Krakowie” to projekt realizowany na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 w Krakowie, w ramach budżetu obywatelskiego, w całości finansowany przez miasto Kraków.
Koszt realizacji: 590 000zł
Jednostka realizująca: Fundacja Instytut Europejski

Aktywni w Krakowie
Edycja 2023/24

Projekt zakłada organizację darmowych zajęć dla dzieci i młodzieży zamieszkujących VIII dzielnicę Krakowa – Dębniki. Celem inicjatywy jest rozwijanie umiejętności z zakresu różnych dziedzin i poszerzanie wiedzy o lokalnej kulturze, a także stworzenie możliwości do aktywnego spędzania czasu przez całe rodziny.